Lakierowanie proszkowe

Malarnia proszkowa WrocławJesteśmy jedną z najlepszych i najbardziej cenionych na dolnym śląsku firm zajmującą się lakierowaniem proszkowym. Wykonujemy lakierowanie proszkowe na elementach stalowych i aluminiowych z wykorzystaniem techniki natrysku elektrostatycznego i elektrokinetycznego.

Uzyskana w wysokiej jakości procesie technologicznym powłoka jest odporna na korozję, chemikalia, uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę, co pozwala polakierowanym przez naszą firmę elementom na długo zachować doskonały wygląd.

Do nakładania powłok proszkowych stosujemy aplikatory wiodących firm. Lakierujemy w pełnej palecie kolorystycznej RAL oraz lakierami z poza palety oferowanymi przez różnych producentów farb proszkowych.

Lakierujemy proszkowo elementy stalowe i aluminiowe o wymiarach gabarytów:

  • Długość: 2200mm
  • Szerokość: 500mm
  • Wysokość: 400mm


Proponujemy również wykonywanie kompleksowych usług w zakresie wytwarzania gotowych wyrobów metalowych ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium tj:

Wykonujemy części oraz wszelkie oprzyrządowanie na podstawie dokumentacji własnej lub powierzonej. Pracownicy biura technologicznego służą doradztwem i pomocą naszym klientom. Oferowane przez nas malowanie proszkowe to usługi wykonywane na najwyższym poziomie za pomocą najnowszych technologii, jak również pod okiem najlepszych specjalistów

Nasze usługi wykonujemy terminowo, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów w oparciu o uzgodnione specyfikacje technologiczne, wzorce i założenia projektowe. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi – malowania proszkowego spotka się z Państwa zadowoleniem. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe nabyte podczas wieloletniej praktyki w branży metalowej.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.