Frezowanie

Świadczymy profesjonalne usługi frezowania. W oparciu o posiadane zaplecze techniczne i rozbudowany park maszynowy jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję niemal nieograniczonego kształtu i formatu. Realizujemy zlecenia zarówno mało
jak i wielkogabarytowe do kilkunastu ton, z materiału własnego lub powierzonego.

Oferujemy Państwu usługę frezowania z wykorzystaniem:

  • Frezarek do obróbki zgrubnej:
    Frezowanie płyt max.(800×350) x 300
  • Frezarek do obróbki wykańczającej:
    Frezowanie płyt max.(500×400) x 200
    Frezowanie kanałków, wyjęć, kształtów wg 7kl. dokł.
    Frezowanie kół zębatych (nie korygowanych o zębach prostych) max. Ø260 moduł 1 – 6

Frezowanie umożliwia obróbkę płaszczyzn, rowków, kanalików, powierzchni kształtowych i uzębień. Dzięki zastosowaniu narzędzi wieloostrzowych i dużych prędkości skrawania frezowanie umożliwia obróbkę z dużą wydajnością.

Proponujemy również wykonywanie kompleksowych usług w zakresie wytwarzania gotowych wyrobów metalowych ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium tj:

Wykonujemy części oraz wszelkie oprzyrządowanie na podstawie dokumentacji własnej lub powierzonej. Pracownicy biura technologicznego służą doradztwem i pomocą naszym klientom. Oferowane przez nas frezowanie to usługi wykonywane na najwyższym poziomie za pomocą najnowszych technologii, jak również pod okiem najlepszych specjalistów

Nasze usługi wykonujemy terminowo, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów w oparciu o uzgodnione specyfikacje technologiczne, wzorce i założenia projektowe. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi – frezowania spotka się z Państwa zadowoleniem. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe nabyte podczas wieloletniej praktyki w branży metalowej.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.