Toczenie

Świadczymy profesjonalne usługi toczenia. W oparciu o posiadane zaplecze techniczne i rozbudowany park maszynowy jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję niemal nieograniczonego kształtu i formatu. Realizujemy zlecenia zarówno mało jak i wielkogabarytowe do kilkunastu ton, z materiału własnego lub powierzonego.

Oferujemy Państwu usługę toczenia na maszynach konwencjonalnych:

  • Toczenie wałków max.Ø400×1500 wg  ISO 2768-fH i wg 7kl. dokł.
  • Toczenie tulei max.Ø300×400 wg  ISO 2768-fH i wg 7kl. dokł.
  • Nacinanie gwintów metrycznych, calowych, trapezowych, drobnozwojowych wg 1 i 2

Toczenie stosuje się głównie w celu otrzymania powierzchni walcowatych, stożkowych i kulistych. Toczenie polega na oddzieleniu nożem tokarskim warstwy materiału z obrabianego przedmiotu. Przedmiot obrabiany wykonuje ruch obrotowy zaś nóż tokarski przesuwa się równolegle do osi obrotu przedmiotu lub prostopadle do niej, bądź wykonuje oba te ruchy łącznie.

Proponujemy również wykonywanie kompleksowych usług w zakresie wytwarzania gotowych wyrobów metalowych ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium tj:

Wykonujemy części oraz wszelkie oprzyrządowanie na podstawie dokumentacji własnej lub powierzonej. Pracownicy biura technologicznego służą doradztwem i pomocą naszym klientom. Oferowane przez nas szlifowanie to usługi wykonywane na najwyższym poziomie za pomocą najnowszych technologii, jak również pod okiem najlepszych specjalistów

Nasze usługi wykonujemy terminowo, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów w oparciu o uzgodnione specyfikacje technologiczne, wzorce i założenia projektowe. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi – szlifowania spotka się z Państwa zadowoleniem. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe nabyte podczas wieloletniej praktyki w branży metalowej.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.