Cięcie blach stalowych

Hydrauliczne nożyce gilotynoweNasz firma oferuję usługę cięcia blach za pomocą Hydraulicznych nożyc gilotynowy z maksymalną długością cięcia 3200mm i grubością blachy 6mm.

Nożyce wykonane są z wysoką starannością i naciskiem na bezpieczeństwo. Jest to najbardziej tradycyjna z metod cięcia blach, gdzie główne wykorzystanie gilotyny skoncentrowane jest na cięciu prostym materiałów.

Materiały cięte na gilotynie:

  • stal czarna
  • stal powlekana (kolorowa)
  • ocynk, tytan cynk
  • aluminium
  • miedź, mosiądz

Hydrauliczne nożyce gilotynowe pozwalają na cięcie blach o prostych kształtach z prostymi liniami cięcia
Jest to proces bardzo tani i optymalny w przypadku gdy nie jest wymagana duża dokładność na wymiarze (dokładność do 3 mm) w stosunku do innych metod cięcia.


Proponujemy również wykonywanie kompleksowych usług w zakresie wytwarzania gotowych wyrobów metalowych ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium tj:

Wykonujemy części oraz wszelkie oprzyrządowanie na podstawie dokumentacji własnej lub powierzonej. Pracownicy biura technologicznego służą doradztwem i pomocą naszym klientom. Oferowane przez nas cięcie blach stalowych to usługi wykonywane na najwyższym poziomie za pomocą najnowszych technologii, jak również pod okiem najlepszych specjalistów

Nasze usługi wykonujemy terminowo, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów w oparciu o uzgodnione specyfikacje technologiczne, wzorce i założenia projektowe. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi – cięcia blach stalowych spotka się z Państwa zadowoleniem. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe nabyte podczas wieloletniej praktyki w branży metalowej.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.