Gięcie blach i stali

Nasz firma oferuję usługę gięcia blach na prasie krawędziowej z maksymalną długością gięcia 3100mm, grubością blachy 6mm i długością półki do 310mm.

Krawędziarka wykonana jest z wysoką starannością i naciskiem na bezpieczeństwo. Nasza zaginarka daje nam możliwości zaginania rożnych detali. Gięcie krawędziowe odbywa się na podstawie rysunków dostarczonych przez klienta lub rysowanych na potrzeby zlecenia przez naszych technologów.

Możemy giąć takie materiały jak:

  • rożne rodzaje stali czarnej
  • stal powlekana
  • stal aluminiowa
  • stal nierdzewna, kwasoodporna

Gięcie na prasie krawędziowej daje możliwość precyzyjnego gięcia oraz gwarantuje powtarzalność detali. Grubość giętych materiałów zależy od długości powierzchni giętej. Im dłuższy materiał obrabiany, tym krótsza może być powierzchnia gięcia.


Proponujemy również wykonywanie kompleksowych usług w zakresie wytwarzania gotowych wyrobów metalowych ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium tj:

Wykonujemy części oraz wszelkie oprzyrządowanie na podstawie dokumentacji własnej lub powierzonej. Pracownicy biura technologicznego służą doradztwem i pomocą naszym klientom. Oferowane przez nas gięcie krawędziowe stali to usługi wykonywane na najwyższym poziomie za pomocą najnowszych technologii, jak również pod okiem najlepszych specjalistów

Nasze usługi wykonujemy terminowo, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów w oparciu o uzgodnione specyfikacje technologiczne, wzorce i założenia projektowe. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi – gięcie stali spotka się z Państwa zadowoleniem. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe nabyte podczas wieloletniej praktyki w branży metalowej.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.