Szlifowanie

Świadczymy profesjonalne usługi szlifowania. W oparciu o posiadane zaplecze techniczne i rozbudowany park maszynowy jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję niemal nieograniczonego kształtu i formatu. Realizujemy zlecenia zarówno mało jak i wielkogabarytowe do kilkunastu ton, z materiału własnego lub powierzonego.

Oferujemy Państwu usługę szlifowania z wykorzystaniem:

  • Szlifierek do otworów:
    Szlifowanie otworów max. Ø(8-150) x 100 wg 6kl. dokł.
  • Szlifierek do wałków:
    Szlifowanie wałków max. Ø300×700 wg 6kl. dokł.
  • Szlifierek do płaszczyzn:
    Szlifowanie płaszczyzn max.1000×320 x wysokość  300 wg 7kl. dokł.

Szlifowanie stosuje się do obróbki stalowych przedmiotów hartowanych (np. narzędzi skrawających), do zdzierania niewielkiej ilości materiału z przedmiotów walcowanych, kutych lub odlewanych oraz do obróbki wykańczającej przedmiotów metalowych (gładzenie, dogładzanie i docieranie).

Proponujemy również wykonywanie kompleksowych usług w zakresie wytwarzania gotowych wyrobów metalowych ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium tj:

Wykonujemy części oraz wszelkie oprzyrządowanie na podstawie dokumentacji własnej lub powierzonej. Pracownicy biura technologicznego służą doradztwem i pomocą naszym klientom. Oferowane przez nas szlifowanie to usługi wykonywane na najwyższym poziomie za pomocą najnowszych technologii, jak również pod okiem najlepszych specjalistów

Nasze usługi wykonujemy terminowo, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów w oparciu o uzgodnione specyfikacje technologiczne, wzorce i założenia projektowe. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi – szlifowania spotka się z Państwa zadowoleniem. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe nabyte podczas wieloletniej praktyki w branży metalowej.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.